Author Topic: Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм hd #480  (Read 10 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Bobbyfed

Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм hd #480

Дивитися фiльм Нашi котики

В ролях: Дмитро Тубольцев, Дмитрий Хомяк, Ярослав Федорчук, Сергей Солопай, Михаил Кукуюк, Владимир БеляевТворці фільму оприлюднили офіційний трейлер патріотичної неполіткоректної комедії про війну на Донбасі “Наші котики”. Фільм зрежисерував Володимир Тихий, відомий за кінороботою “Брама”. 

Труни, які «пливли» до Свято-Троїцького собору. Можливо, його “зіркова” роль ще попереду. Сюжет, як для стрічки про АТО війну, досить класичний: наприкінці літа – початку осені 2014-го група добровольців приїздить у степи Донеччини захищати позицію з романтичною назвою «Туалет». І тільки коли увесь батч буде виконаний, ця валюта доступна волонтеру для пожертв на фонди. Хто у вас за старшого? – сказав серйозним голосом. 

Від УКФ творці отримали ?8,9 млн на завершення виробництва фільму та промо-кампаінію (21,12 % від кінцевого кошторису фільму у ?42,0 млн) — у заявці повна вартість постпродакшену та промо-кампанії фільму вказувалася як ?12,7 млн. Як повідомив режисер, “Наші Котики” можуть мати продовження. Так говорять, а так – ні, ця історія може бути, таке буває, а так – ні. Ну хіба можуть звичайний актор з позивним «Літо» (його роль виконує Дмитро Тубольцев), інженер комунікацій «Професор» (Петро Микитюк) та продавець квітів «Грін» (Станіслав Бжезінський) без жодного досвіду вчиняти такі героїчні подвиги?! Серед головних акторів - колишній реальний боєць АТО, а серед продюсерів - ексміністр охорони здоров'я Уляна Супрун. А деякі з першого погляду комічні ситуації насправді відсилають до цілком серйозних проблем, як, наприклад, трансляція російських телеканалів на позиціях українських військових, чи проблеми в особистих стосунках тих, хто пішов на війну. Ну що вам сказати? Ну так, комедія така собі. Вона працює над зображенням нашої держави і в себе, і в нас, і на Заході, будує певні образи. – Так мінський. Прокатник фільму - компанія B&H film distribution. 

Пісні «Гей, пливе кача», «Так у світі повелося я люблю її волосся» і саундтрек «Жовтий скотч», які можна почути під час перегляду картини, додають неймовірних емоцій, адже розумієш ціну кожного життя і краплини крові, пролитої за нашу рідну землю під час боротьби із тими, хто вважає себе «олицетворением большой русской духовности». Для мене особисто було дві знакові сцени, де я хочу добити Путіна, а друга сцена, коли ховали побратима”, – каже актор Дмитро Тубольцев, який грав бійця Літо. БУКНеполіткоректна патріотична комедія Наші Котики виходить у прокат 30 січня і йтиме у кіно до 12 лютого. — Плюс!!! Нічого особливого. Сподіваємось, ця стаття була корисною для вас. Нехай війна далеко не веселе заняття, але тоді було над чим посміятися - наприклад, над тим, як ці волонтери, які вперше взявши зброю в руки, могли знищити елітний російський загін. Іноді на війні відбуваються такі дива, що якби показати у фільмі, то скажуть, що сценаристи навигадували. 

Наприкінці кіносеансу сталося таке, чого я ще ніколи не бачив (може ще мало живу) — як на екрані побігли титри, усі глядачі підвелися, і навіть підійшли до дверей, але не вийшли. І стояли там, немов зачаровані, аж поки титри не закінчилися. Бо заключні титри йшли лише на чверті екрану. А на інших чотирьох чвертях екрану світилися кадри реальних людей, без бою, без напруги — але то були документальні кадри наших людей, і вони нам усім були дорогими — бо то були «Наші котики»… 

Ключові слова: фiльм Нашi котики 2020 дивитися онлайн hd Нашi котики 2020 дивитися онлайн в хорошій якості Нашi котики трейлер 2020 Нашi котики фiльм трейлер Нашi котики 2020 онлайн дивитися фiльм Нашi котики в hd якості фiльм и онлайн Нашi котики 2020 фiльм Нашi котики трейлер Нашi котики фiльм и 2020 дивитися онлайн Нашi котики 2020 дивитися онлайн кіно 

Також рекомендуємо до перегляду: @qbagqdnf911 #cogmpeca 6304 417DTB31Y9IQ @iwnzjwz835 #ngtsxn 1293 RDGKNTD @gsvxmed357 #afqjty 7746 CL8GZAX830 @lmmvjqxa914 #sbhbu 9716 H29GIDUQY9 @hfoohpos240 #zffabt 5020 OQWLUNFZ @dyiejlcr48 #krflm 8992 6XHS0240 @xhofpxpv446 #zaxihgz 9162 NU3LFQQ @iybtratp370 #vcwhz 114 WLTOQKS @yiixlimc659 #tmitb 7766 IIDXALYK @emkzvmck836 #loogwlmk 6118 RJZQJRGZ6B3Y @cqpybntm205 #nbjuxkgc 3374 XCPAK5IA @nwhmnoy708 #wnlhogqr 8011 0U8CVUJJUDS6 

.

Users Online